Pozitron Dış Ticaret, 2013 yılında kurulmuştur. Öncelikle elektronik marketlere elektronik ürün tedariği ile başlamış ve sonrasında ağırlıklı promosyon sektörüne girerek kurumsal firmalar, promosyon firmaları, ajans ve event firmalarına ürün tedariği sağlayarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir. 

Pozitron Dış Ticaret; genç, dinamik ve yenilikçi yapısı ile ithal ettiği ürünleri stoklu bir şekilde sunan bir çözüm ortağıdır. Bunun yanında sürdürülebilirliği sağlamak amacıyla ithalatlarına sürekli devam eden firmamız, müşterilerin özel siparişlerini ve taleplerini de karşılamaktadır.

Kurumsal firmalara özel tasarlanmış ürünleriyle sektöre yenilik getiren Pozitron Dış Ticaret, inovasyon ve sürdürülebilirliği kendine rehber edinmiştir. Talep edilen tüm işlerde hızlı bir şekilde aksiyon alarak müşteri beklentilerini ve memnuniyetini sağlamak firmamızın misyonudur.

Firmamız; tampon,serigrafi,lazer,UV baskı gibi baskı çeşitlerini ürüne uygun bir şekilde uygulayarak müşterilerinin beğenisine ve onayına sunmaktadır. Stoklarımızda bulunan ürünleri müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla çok kısa süre içerisinde baskılı bir şekilde sevkiyatını sağlamak ve özellikle söz verilen teslimat tarihinde ürünleri teslim etmek en önemli prensiplerimizden birisidir.

Pozitron Dış Ticaret, birçok kategoride ithalatlarına devam etmektedir. Ancak özellikle elektronik promosyon kategorisinde müşterilerinin beklentilerini karşılamak amacıyla powerbank, USB bellek, kablosuz hoparlör gibi ürünlerde çok yüksek adetlerde stok tutmaktadır.